جمعه 5 خرداد ماه 1396
Skip Navigation Links
در دانشكده الهيات و معارف اسلامي دانشگاه تهران مطابق با سالگرد شهادت آيت الله مرتضي مطهري از استادان شهير و پيشكوت اين دانشكده، روز دوشنبه 11 ارديبهشت 96 مراسمي در پاسداشت مقام اين شهيد پرافتخار و گراميداشت هفته معلم با حضور دكتر مجيد معارف رياست دانشكده الهيات و معارف اسلامي، هيأت رئيسه دانشكده و ميهماناني از جمله: دكتر نيلي احمدآبادي رئيس دانشگاه تهران، دكتر خضري مشاور و مديركل دفتر رياست دانشگاه، آيت الله محقق داماد و دكتر علي مطهري فرزند استاد شهيد مرتضي مطهري و جمعي از اساتيد دانشكده و دانشجويان در تالار شهيد مفتح اين دانشكده برگزار شد.
قابل توجه دانشجويان مقطع دكتري تخصصي دانشكده الهيات و معارف اسلامي ، زمان آزمون جامع دكتري نيمسال دوم سال تحصيلي 96-1395 در روز 31 ارديبهشت 1396 ساعت: 13-9 خواهد بود. دانشجويان محترم جهت هماهنگي به كارشناسان گروهها مراجعه فرمايند....
در راستاي افزايش كيفيت خدمات و پاسخگويي شفاف به كاربران، سامانه پشتيباني خدمات فن آوري اطلاعات با عنوان مقصد "پشتيباني ICT دانشكده الهيات و معارف اسلامي" در دانشكده راه اندازي شده تا از اين پس تمامي درخواست هاي حوزهICT توسط كاربران محترم از طريق اين سامانه ارسال و پيگيري شود.

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز