دوشنبه 19 آذر ماه 1397
Skip Navigation Links
خدمات آموزشي » اطلاعيه ها » درخواست صدور مدرك مقطع پايين‌تر

درخواست صدور مدرك مقطع پايين‌تر

به اطلاع دانشجويان مي‌رساند فرم‌هاي «درخواست انصراف از تحصيل» و «درخواست فارغ التحصيلي در مقطع پايين‌تر (خاص مقطع كارشناسي) دانشجويان متقاضي در سامانه جامع آموزش دانشگاه ايجاد و از تاريخ ۹۷/۴/۱ آماده بهره برداريمي‌باشد. دانشجو مي بايست براي انصراف در همان نيمسال، شاغل به تحصيل بوده باشد. بنابراين دانشجويي كه عدم مراجعه داشته، انصرافي محسوب نمي‌شود و نمي‌تواند از فرم مذكور استفاده نمايد.

گردش كار: متقاضي مي‌توانند با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه ems.ut.ac.ir - پيشخوان خدمت –درخواست بررسي مسائل آموزشي يا فارغ التحصيلي در مقطع قبلي– درخواست جديد را كليك و سپس در پنجره باز شده نوع درخواست: انصراف از تحصيل يا صدور مدرك مقطع پايين‌تر را انتخاب و مابقي مراحل را طي نمايد.

تذكر مهمجهت ثبت درخواست فارغ التحصيلي در مقطع پايين‌تر لازم است حتماً تمامي مراحل انصراف از تحصيل توسط دانشجو در سيستم جامع آموزش طي و پس از ارسال نامه انصراف از تحصيل به پرونده دانشجو، مراحل تقاضاي فارغالتحصيلي در مقطع پايين‌تر را ثبت نمايند. (راهنماي ثبت درخواست انصراف و فارغ التحصيلي در مقطع پايين‌تر در سايت ems.ut.ac.ir  قابل مشاهده است)

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز