دوشنبه 19 آذر ماه 1397
Skip Navigation Links
صفحات خاص » اخبار و رويداد ها » كانال رسمي دانشكده الهيات و معارف اسلامي در پيام رسان ايتا

اخبار و رويداد ها

كانال رسمي دانشكده الهيات و معارف اسلامي در پيام رسان ايتا

راه اندازي و فعاليت كانال رسمي دانشكده الهيات و معارف اسلامي در پيام رسان ايتا

* پيرو بخشنامه رسمي دولت به دستگاه‌ها و مراكز دولتي مبني بر توقف فعاليّت در بستر تلگرام و الزام ورود به پيامرسانهاي داخلي، كانال رسمي دانشكده الهيات نيز در بستر تلگرام متوقف شد و اعضاي محترم كانال از اين پس مي‌توانند اخبار و رويدادهاي دانشكده، دانشگاه، وزارت علوم و ساير مطالب مرتبط علمي، آموزشي، پژوهشي وساير.... را از طريق آدرس: http://eitaa.com/utftis در پيامرسان داخلي ايتا، دريافت نمايند.

يادآوري: به دليل مجزّا بودن محيط پيامرسان ها از يكديگر، فعال شدن در چندين پيام رسان داخلي هم زمان با هم، كار مضاعفي را مي‌طلبد؛ اما تلاش مي‌شود تا در آينده نزديك، كانال دانشكده الهيات در پيامرسان داخلي ديگري نيز ايجاد گردد. 

با تشكر - مدير كانال دانشكده

 

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز