شنبه 24 آذر ماه 1397
Skip Navigation Links

اطلاعیه ها

صفحات خاص » اخبار و رويداد ها » ***تغيير زمان برگزاري آزمون كتبي و مصاحبه دكتري تخصصي 98-1397***

اخبار و رويداد ها

***تغيير زمان برگزاري آزمون كتبي و مصاحبه دكتري تخصصي 98-1397***

  اطلاعيه تغيير زمان برگزاري

آزمون كتبي و مصاحبه دكتري تخصصي معرفي شدگان سال تحصيلي 98-1397

دانشكده الهيات و معارف اسلامي

پيرو اطلاعيه شماره (۱) بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلبين محترم دوره دكتري تخصصي .Ph.D سال ۱۳۹۷ كه جهت مرحله دوم از طريق سازمان سنجش آموزش كشور به دانشگاه تهران معرفي شده‌اند، مي‌رساند:

از روز شنبه مورخ ۱۲/‏۰۳/‏۱۳۹۷ لغايت چهارشنبه مورخ ۳۰/‏۰۳/‏۱۳۹۷ ثبت نام مرحله دوم ارزيابي از طريق سامانه پذيرش دانشگاه به آدرسAdmission.ut.ac.ir صورت مي‌پذيرد. جدول زمانبندي آزمون كتبي و مصاحبه در دانشكده الهيات و معارف اسلامي روز شنبه مورخ ۰۹/‏۰۴/‏۱۳۹۷ و يكشنبه 10/‏۰۴/‏۱۳۹۷   به شرح زير مي باشد. داوطلبين محترم براي كسب اطلاعات تكميلي مي‌توانند به وبگاه معاونت آموزشي دانشگاه تهران ( Academics.ut.ac.ir ) مراجعه نمايند.

شايان ذكر است كليه داوطلبين در تاريخ مقرر موظف به انجام ثبت نام الكترونيكي در سايت مذكور بوده و مي‌بايست با در دست داشتن تاييديه ثبت نام الكترونيكي براي انجام مصاحبه دانشكده مراجعه نمايد. در صورت عدم ثبت نام از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

 

 

 9تير97

10تير97

رشته

12:30-8:30

12:30-8:30

16-13:30

فلسفه و كلام اسلامي

آزمون كتبي

مصاحبه

مصاحبه

فلسفه دين

//

//

//

اديان و عرفان

//

//

//

تاريخ و تمدن ملل اسلامي

//

//

//

فقه و مباني حقوق اسلامي

//

//

//

علوم قرآن و حديث

//

//

//

فقه شافعي

//

//

//

 

 -         مدارك مورد نياز داوطلبان

 1ـ اصل شناسنامه و يا كارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي

2ـ اصل مدرك كارشناسي ارشد ، كارشناسي و ديپلم

تبصره1 - معرفي‌‌شدگاني كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي‌ارشد بوده و حداكثر تا تاريخ  31شهريور97 فارغ‌التحصيل مي شوند، اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك را با ذكر معدل كه نشان دهنده دانش آموختگي حداكثر تا تاريخ 31شهريور97 باشد را همراه داشته باشند.

3ـ ريز نمرات دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد

4ـ كليه مستندات مربوط به سوابق علمي،آموزشي و پژوهشي از جمله (مقالات ، كتب ، شركت در همايش، افتخارات ، تشويق نامه ها،توصيه نامه و......)

5ـ اصل گواهي مبني بر اينكه عضو هيات علمي رسمي قطعي و يا رسمي آزمايشي وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري بوده كه به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، (براي آن دسته از معرفي شدگاني كه از امتياز مربي در اين آزمون استفاده نموده‌اند (داوطلب بايد قبل از مصاحبه نامه و مدرك خود را به كارشناس تحويل دهد. در غير اين صورت مسوليت بر عهده داوطلب بوده و هيچ گونه اعتراضي در اين خصوص بررسي نخواهد شد.)

6ـ گواهي معتبر، براي آن دسته از معرفي شدگاني كه از امتياز رزمندگان و ايثارگري در اين آزمون استفاده نموده‌اند.

7ـ داوطلبان بايد فرم مشخصات فردي را تكميل كرده و در روز مصاحبه به كارشناس مربوطه تحويل نمايند.

8- همراه داشتن تاييديه ثبت نام الكترونيكي در سامانه دانشگاه

نكات بسيار مهم :

1- حضور در هر دو روز اعلام شده (شركت در آزمون كتبي و مصاحبه) الزامي است . شايان ذكر است عدم حضور در هر مرحله اي به منزله غيبت (انصراف) تلقي مي شود.

2- فقط به مداركي كه در سامانه بارگذاري شده و روز مصاحبه ارائه شود امتياز تعلق خواهد گرفت. بديهي است به مداركي كه بارگذاري نشده و پس از انجام مصاحبه ارائه شود، هيچگونه امتيازي تعلق نمي گيرد.

3-باتوجه به اينكه امتياز دهي به اصل مدارك تحصيلي و آموزشي وپژوهشي و...تعلق مي گيرد لازم است كليه داوطلبان اصل مدارك را به همراه داشته باشند.



معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي

دانشكده الهيات و معارف اسلامي

28خرداد97

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز