پنچ شنبه 26 مهر ماه 1397
Skip Navigation Links
خدمات پژوهشي » اطلاعيه ها » شرايط حمايت رساله‌ تحصيلات تكميلي

شرايط حمايت رساله‌ تحصيلات تكميلي

بدين‌وسيله دستورالعمل حمايت از رساله‌ها/ پايان‌نامه‌هاي دوره‌هاي تحصيلات تكميلي دانشگاه تهران كه مورد بازنگري قرار گرفته استدر قالب اين فايل اعلان مي گردد.لطفا فايل مربوطه را دريافت فرموده به دقت مطالعه و بررسي نماييد.

با عنايت به بازنگري انجام شده كه به منظور تسريع در روند اجراي طرح‌هاي حمايت از رساله‌ها/ پايان‌نامه‌هاي تحصيلات تكميلي دانشگاه تهران صورت گرفته است، متناسب با دستورالعمل جديد فرم ها نيز مورد ويرايش قرار گرفته است و  فايل حاوي  فرم طرح از اينجا و فرم صدور ابلاغ طرح  از اينجا قابل دانلود مي باشد. 

مدارك مورد نياز :
1- فرم تكميل شده حمايت از پايان نامه
2- صورت جلسه گروه آموزشي
3- گواهي دفاع

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز