دوشنبه 28 خرداد ماه 1397
Skip Navigation Links
خدمات اداري و مالي » اطلاعيه ها » سامانه پشتيباني خدمات فن آوري اطلاعات

سامانه پشتيباني خدمات فن آوري اطلاعات

  با توجه به ايجاد و توسعه سامانه‌هاي گوناگون و استفاده فراوان كاربران دانشگاه تهران از خدمات و سامانه‌هاي انفورماتيك، در راستاي افزايش كيفيت خدمات و پاسخگويي شفاف  به كاربران،  سامانه  ميزخدمات انفورماتيك دانشگاه راه اندازي شده است كه قابليت ثبت، رهگيري مشكلات كاربران رايانه ها ، سامانه‌ها و اطلاع از نتايج بررسي مشكلات مذكور از امكانات مهم اين سامانه جديد است.

راهنماي سريع سامانه                               راهنماي تفصيلي سامانه


لذا خواهشمند است تمامي كاربران سيستم هاي رايانه اي دانشكده نيز تمامي درخواست هاي حل مشكلات سيستم هاي رايانه اي خود را از اين طريق ارسال نموده، پيگيري فرمايند.

لازم به ذكر است كاربران براي ورود به سامانه بايد داراي رايانامه (پست الكترونيك) دانشگاه تهران باشند و از آن به عنوان شناسه كاربري استفاده و پس از ورود به سامانه، مشكلات خود را ثبت و پيگيري نمايند. كاربراني كه داراي رايانامه دانشگاه تهران نيستند، با رجوع به آدرس http://utserv2.ut.ac.ir/register/email.php   ميتوانند نسبت به ايجاد آن اقدام نمايند.

 از مزاياي سامانه ميزخدمات انفورماتيك، مي‌توان به كاهش خطاهاي معمول روش سنتي مانند عدم روشن بودن درخواستهاي كاربري سامانه‌ها به دليل اعلان شفاهي آن‌ها،‌ عدم شفافيت در پيگيري و لزوم تكرار تلفني درخواست،‌ الزام به بروكراسي اداري به جهت اطمينان از اعلان اشكال يا درخواست و سوء تفاهم ناشي از ارتباطات تلفني اشاره كرد. استفاده از امكانات اين سامانه مدرن از فراموش شدن جزئيات درخواست، عدم ثبت و زمان پاسخگويي طولاني و نامنظم و تماس‌هاي مكررتلفني با راهبران سامانه‌ها جلوگيري مي‌نمايد. همچنين سامانه مذكور كاربران را قادر مي‌سازد تا با ثبت ساده مشكلات خود در كمترين زمان ممكن از يك رابط كاربري ساده تحت وب، اين مشكلات را پيگيري و از پايگاه دانش سامانه يا همكاران مركز و شركتهاي پشتيبان سامانه‌ها استفاده نمايند.

با آرزوي توفيق

 

 

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز