شنبه 24 آذر ماه 1397
Skip Navigation Links

اطلاعیه ها

خدمات اداري و مالي » اطلاعيه ها » كاتالوگ راهنماي مركز تماس دانشكده

كاتالوگ راهنماي مركز تماس دانشكده

نكات قابل توجه مراجعين تلفني دانشكده الهيات و معارف اسلامي

پيرو اطلاع رساني هاي قبلي در خصوص سيستم تلفن تحت شبكه دانشكده الهيات و معارف اسلامي كه از مهرماه۹۱ فعال مي باشد، موارد زير جهت يادآوري به استحضار مي رسد:

·       ارتباطات داخل دانشگاه :

تلفن هاي داخلي اين سيستم مطابق فايل پيوست سه رقمي مي باشد كه مراجعين محترم از تمامي نقاط دانشگاه تهران جهت برقراري ارتباط بايستي ابتدا شماره ۷۳۶۰ را شماره گيري فرموده و پس از شنيدن پيام گويا داخلي سه رقمي مقصد را وارد نموده و يا مطابق اعلان پيام عمل نمايند. (بنابر اين ارتباط برقرار شده از طريق شبكه مخابراتي دانشگاه صورت گرفته و هزينه شهري به همراه نخواهد داشت.)

·       ارتباطات خارج از دانشگاه :

با شماره گيري خط اصلي دانشكده ۴۲۷۶۲۰۰۰ و شنيدن پيام گويا (IVR)، كاربران خارج از دانشگاه كفي است داخلي سه رقمي مقصد را وارد نموده و يا مطابق اعلان پيام عمل فرمايند. همچنين در صورتي كه مايل به تماس مستقيم با هر يك از داخلي هاي دانشكده هستند مي توانند سه رقم آن را به جاي سه صفر در شماره فوق مستقيماً شماره گيري نمايند. ( به عنوان مثال شماره گيري ۴۲۷۶۲۲۰۰ تماس مستقيم با داخلي ۲۰۰ دانشكده الهيات مي باشد. )

ضمنا شماره ۶۱۱۱۷۳۶۰  نيز قابل استفاده است كه مراجعين با شنيدن پيام گويا (IVR)، عمل مطابق اعلان پيام و يا ورود داخلي سه رقمي مقصد قادر به برقراري تماس خواهند بود.


نكات قابل توجه كاربران داخلي سيستم تلفن (VoIP) دانشكده 

۱-  با شماره گيري ۴۰۰۶ و سپس برداشتن گوشي تلفن و ورود شماره داخلي خود مي توانيد پيام هاي صوتي خود را بشنويد.

۲- به منظور انتقال تماس به ساير داخلي ها در حاليكه تماس برقرار است دكمه Transfer را فشرده، داخلي مقصد را وارد نموده و مجددا دكمهTrans را بفشاريد.

۳-براي هر واحد اداري و هريك از اعضاي محترم هيئت علمي دانشكده يك شماره فاكس در سيستم تعريف شده است كه با مراجعه به پنل مديريتي امكان ارسال و دريافت فاكس برقرار بوده و همچنين به صورت خودكار  يك نسخه از فاكس دريافتي نيز به آدرس ايميل صاحب شماره ارسال مي گردد. ( نام كاربري و رمز عبور هر فاكس نيز در قالب نامه اداري  به اتوماسيون اداري كاربر مربوطه اطلاع رساني شده است)

۴- در مركز تماس دانشكده، امكان ارسال پيامك گروهي با دريافت تاييده ميسر مي باشد.

۵- در صورتيكه مراجعين مايلند از ساير داخلي هاي دانشگاه تهران و يا از داخلي هاي قديمي دانشكده به داخلي VoIP شما متصل شوند بايستي از تلفن خود ابتدا شماره ۷۳۶۰ را شماره گيري و پس از شنيدن منوي گويا داخلي سه رقمي شما را وارد نمايند.

۶-  امكان برقراري كنفرانس صوتي براي سه نفر( با Transنفر سوم ) به صورت پيش فرض روي تمام داخلي ها فعال است همچنين امكان ايجاد اتاق كنفرانس با حضور نفرات متعدد در  جلسات صوتي نيز فراهم است.

دريافت كاتالوگ هاي راهنماي مركز تماس از طريق لينك هاي زير در دسترس مي باشد، همچنين پشتيباني ICTدانشكده نيز از طريق سامانه پشتيباني خدمات فن آوري اطلاعات پاسخگوي شما عزيزان خواهد بود.

با آرزوي توفيق

 

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز