شنبه 24 آذر ماه 1397
Skip Navigation Links

اطلاعیه ها

خدمات اداري و مالي » بخش ها و وظايف

 

معاونت اداري و مالي مسئول نظارت بر اجراي كليه امور حقوقي دانشگاه ،قراردادهاي امور ساختماني و تاسيساتي ،خدماتي ،رسيدگي به هدف هاي اجرايي دانشگاه ،پيش بيني بودجه و برآورد نيروي انساني مورد نياز دانشكده است .

همچنين اين معاونت در زمينه برقراري نظام امور اداري اجراي دقيق مقررات و ضوابط اداري و مالي فعاليت مي كند تا راه براي تحقق اهداف آموزش عالي هموار گردد.

 

 

وظايف و اختيارات :

 

  • برنامه ريزي ،اداره و هدايت امور اداري و مالي ،تهيه واجراي عمليات عمراني در چهارچوب طرح جامع براي تامين و نگهداري  فضاهاي كالبدي متناسب با برنامه توسعه آموزش عالي
  • پيشنهاد بودجه عمراني و نظارت بر اجراي كليه مقررات استخدامي ،مالي و معاملاتي و عمراني
  • تدوين برنامه هاي كوتاه مدت ،ميان مدت و بلند مدت به منظور توسعه كمي و كيفي آموزش و پژوهش ،و فناوري و پيشنهاد ساختار و تشكيلات و بودجه دانشگاه
  • حصول اطمينان يافتن از حسن اجراي وظايف واحد هاي تابعه ،ز طريق اعمال نظارت بر كار آنها
  • همكاري با رياست دانشگاه براي اجراي هر چه بهتر وظايف مربوط به واحدهاي ستادي دانشگاه
  • نظارت بر طرح هاي عمراني و بودجه سالانه و پيشنهاد به رئيس دانشگاه

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز