شنبه 24 آذر ماه 1397
Skip Navigation Links

اطلاعیه ها

خدمات پژوهشي » بخش ها و وظايف

   

 

 امروزه برجسته ­ترين شاخص بالندگي و توسعه يافتگي يك كشور را در توانايي­ هاي علمي و پژوهشي آن جستجو مي ­كنند  از اين رو دانشكده الهيات و معارف اسلامي در جهت اهداف و سياست­ هاي پژوهشي دانشگاه تهران، نماد آموزش عالي كشور، در صدد بستر سازي براي ارتقاء كمي و كيفي پژوهش در دانشكده بوده و با تشويق پژوهشگران (اعضاي هيئت علمي و دانشجويان) به­ دنبال دستيابي به اين هدف بزرگ است.

برطبق آيين نامه­ ها و دستورالعمل­ هاي پژوهش و فناوري دانشگاه تهران امور مختلف پژوهشي همچون طرح هاي پژوهشي بنيادي، طرح هاي پژوهشي كاربردي، بررسي اعتبار ويژه (گرنت)، شركت در همايش­ هاي بين المللي، جشنواره پژوهش و فناوري، برنامه جامع تحقيقات و ... در اين معاونت انجام مي­ شود.

فرم هاي پژوهش

آيين نامه هاي و دستور العمل  نهايي پزوهش

دستورالعمل تدوين برنامه جامع

فرم پيشنهاد برنامه جامع تحقيقات

فرم پيشنهاد طرح پژوهشي بنيادي

فرم_شارژ_مرحله_اي_گرنت

گزارش نهايي طرح پژوهشي

نمونه_جلد_گزارش_نهايي_طرح_پژوهشي

                                                                     كارشناسان

تماس با دانشکده الهیات

تهران - خیابان شهید مطهری - نبش خیابان شهید مفتح - دانشکده الهیات و معارف اسلامی پلاک 47

تلفن: ‏021-42762000

دورنگار: ‏021-42762999

کد پستی: ‏15766-1-3111

پست الکترونیکی: ftis@ut.ac.ir

تاریخچه دانشکده الهیات دانشگاه تهران

دانشکده الهیات و معارف اسلامی در سال 1313 ه.ش. در محل مدرسه عالی سپهسالار (شهید مطهری) با نام دانشکده علوم معقول و منقول با سه رشته ادبیات عرب ، علوم معقول و منقول افتتاح شد. این دوره پنج سال به درازا کشید و در سال 1318 دانشکده تعطیل شد. بار دیگر فعالیت دوباره دانشکده در سال 1321 در محل فرهنگستان با دو رشته علوم معقول و منقول از سر گرفته شدو بتدریج توسعه یافت، چنانکه دو رشته دیگر به نام های زبان و ادبیات عرب و فرهنگ اسلامی بر آن افزوده شد. همچنین در دو رشته معقول و منقول نیز دوره دکتری دایر گردید. در سال 1344 دانشکده علوم معقول و منقول به دانشکده الهیات و معارف اسلامی تغییر نام داد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده الهیات دانشگاه تهران می باشد.

طراحی شده توسط شرکت ایده پرداز