نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (. Ph.D ) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹»

اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (. Ph.D ) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹»


(اطلاعیه شماره ۱)

«اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (. Ph.D ) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹»

 

ضمن عرض تبریک به داوطلبانی که در مرحله اول آزمون  دکتری تخصصی موفق گردیده‌اند بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در «شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه متمرکز» و  دستور العمل سازمان سنجش  آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی1400-1399در مقطع دکتری تخصصی (.Ph.D )  اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید. لذا داوطلبان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی Academics.ut.ac.ir  و سایت پردیس / دانشکده‌های ذیربط مراجعه نمایند. 

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز شنبه مورخ 29/‏۰6/‏1399‬ لغایت روز دوشنبه مورخ 1399/06/31 خواهد بود و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1. ut.ac.ir  نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

تاریخ ارزیابی تخصصی  مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D)،  از روز شنبه مورخ  1399/07/05 لغایت  روز  چهارشنبه مورخ 1399/07/09 مطابق  با جدول برنامه زمانبندی صورت می گیرد. لذا  داوطلبان جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی » و برای اطلاع از زمان  دقیق مصاحبه به سایت پردیس/ دانشکده مربوط مراجعه نمایند.

توجه: انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان تنها یک بار برگزار می شود و عدم شرکت داوطلبان در بازه تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی باشد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل های دارای حد نصاب در تاریخ های  مقرر در سایت مذکور می باشند. در صورت عدم ثبت نام الکترونیکی از انجام مصاحبه محروم خواهند شد. 

نکته مهم: داوطلبان لازم است جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس/ دانشکده مربوط مراجعه نمایند.

 

                                                                                                                                                                           معاونت آموزشی دانشگاه تهران