نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مشترک امور رفاهی دانشکده با رییس صندوق رفاه وزارت

جلسه مشترک امور رفاهی دانشکده با رییس صندوق رفاه وزارت


 

جلسه مشترک امور رفاهی دانشکده با رییس صندوق رفاه وزارت

نظر به اهتمام ویژه هیات رییسه به مسائل رفاهی دانشجویان و اساتید، روز دوشنبه مورخ 9/8/1401 جلسه ای با مساعدت ویژه اقای دکتر سید محمد حسینی معاون محترم امور مجلس رئیس جمهور- دکترمسعود گنجی رئیس محترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات وفناوری و دکتر محمود واعظی ریاست محترم دانشکده و دکتر سلیمانی معاون اداری مالی دانشکده، دراطاق شورای ریاست تشکیل و مواردی مورد بحث و تبادل نظرو موافقت قرارگرفت.

در این جلسه آقای دکتر واعظی ریاست محترم دانشکده ضمن خیرمقدم و تشکراز حضور انان در فضای دانشکده الهیات و معارف اسلامی به قدمت تاریخی و انقلابی دانشکده و حضور بزرگانی چون مرحومان بدیع الزمان فروزانفر، دکتر محمد محمدی ، سید محمدکاظم عصار، دکتر سیدجلال الدین مجتبوی و نیز آقایان دکتر ابوالقاسم گرجی و دکتر علیرضا فیض و پرورش متفکران و شهدای والامقامی چون آیت الله دکتر سید محمدحسین بهشتی ، آیت الله استاد مرتضی مطهری ،آیت الله  دکتر مفتح، دکتر محمد جواد باهنر به درخواست مساعدت برای رفع نیازها و مشکلات دانشکده اشاره کرد.

رئیس دانشکده الهیات در ادامه اظهارنمودند: با توجه به بودجه ای بسیار ناچیزی که به این دانشکده اختصاص داده میشود، از نظر رفاهی و دانشجویی در تنگناست و ازحاضران درخواست عنایت و مساعدت در این زمینه را داشتند.

جناب اقای دکتر سید محمد حسینی عضو هیات علمی دانشکده و معاونت پارلمانی ریاست محترم جمهوری ضمن بیان جایگاه دانشکده و ضرورت مساعدت به دانشکده بویژه سطح رفاهی دانشجویان تاکید کرد.

در ادامه آقای دکتر مسعود گنجی رئیس محترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات وفناوری ضمن تشکر از میزبانی دانشکده و اشنایی با تاریخ دانشکده و اعلام امادگی برای همکاری و مساعدت اظهار داشت:

اولا: افزایش تمام وام های دانشجویی ازجمله وام ضروری - تحصیلی مسکن ازدواج  شهریه

ثانیا: ارتقاء سطح خوابگاه هایی که مستقل باشد.

ثالثا: ارتقا و مساعدت وضعیت سلف و آشپزخانه و غذا خوری و تبدیل به مکانیزم صنعتی

اقای دکتر سلیمانی معاون اداری مالی نیز به بیان برخی مشکلات و مصوبات هیات رییسه پرداخت و امادگی دانشکده را برای همکاریهای متقابل در قالب تفاهمنامه های مشخص بویژه در زمینه خدمات دانش بنیان و کارافرینی نیز اعلام کرد.

مصوبات:

الف : مقرر شد از طرف دانشکده  امکانات مورد نیاز برای ارتقای سطح سلف دانشکده به سطح صنعتی کامل تدوین و به صندوق ارسال شود.

ب : پیشنهاد گردید صندوق حساب خیرین دانشجویی به اهتمام هیات رییسه دانشکده تأسیس شود تا توسط صندوق رفاه دانشجویان برای افراد بی بضاعت کارت آنان شارژ و مساعدت ویژه مبذول شود.

ج : مقررگردید هزینه اطفاء حریق مخصوص سلف وآشپزخانه توسط صندوق مساعدت گردد.

در این جلسه آقایان دکترجهانشیرامینی دکتر اسماعیل سلیمانی- آقای تشت زرین و آقای حسن اقبال حضور داشتند