نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

لینک های کاربردی

لینک های کاربردی


 

اگر اسم کامل کتاب، اسم نویسندگان یا کد جهانی کتاب را داشته باشید می توانید از این سایت کتاب‌های تخصصی خود را دریافت نمایید از این رو جستجوی تخصصی کتاب یکی از ویژگی های برجسته این سایت می باشد. قالب فایل های موجود در این سایت pdf یا djvu  است و برای مشاهده کتاب دانلود شده با فرمت djvu به نرم افزار winDjview نیاز است. اغلب کتاب های دانشگاهی موجود در این سایت رایگان دانلود می شوند، بنابراین از بهترین منابع دانلود رایگان کتاب دانشگاهی به شمار می آید که از سرورهای بسیاری کمک گرفته است. حتی احتمال دارد اغلب این کتاب های دانشگاهی در سایر سایت ها رایگان نباشند اما این سایت دانلود رایگان انواع کتاب فارسی و خارجی را برای کاربران فراهم نموده است.

 

بیش از 55 هزار کتاب الکترونیکی متنوع در این سایت وجود دارد که می توان رایگان آن ها را دانلود کرد. این سایت به وسیله کمک های خیر خواهانه و مالی مردم اداره می شود و خط مشی آن گردآوری و خریداری نسخه های معتبر چاپی و ارائه آنها در فرمت دیجیتال است. در این سایت می توانید یک کلمه کلیدی خاص را جستجو نمایید و آن هایی که اخیرا مرتبط با آن اضافه شده اند را ببنید و برترین ها را نیز مورد بررسی قرار دهید. درضمن این سایت کاتالوگ خاصی دارد که می‌توانید وقتی که اینترنت ندارید یا سرعت شما کم است، استفاده کنید. چندین پارامتر باعث برتری این سایت در مقابل سایر سایت‌های دانلود رایگان کتاب‌ شده است. برای مثال امکان مطالعه کتب آنلاین در جایی مانند کتاب‌خوان‌های الکترونیکی پرطرفدار کیندل و آمازون فراهم است. درضمن، امکان ارسال کتاب ها به Dropbox، Google Drive یا OneDrive با کلیک یک دکمه وجود دارد.

 

 

 

اگر اسم کتاب مد نظر خود را بدانید، می توانید توسط این سایت کتاب‌های تخصصی علمی را دانلود کنید. بانک داده این سایت تقریبا 3 میلیون کتاب الکترونیک دارد. این سایت هم برای دسکتاپ و هم برای گوشی موبایل طراحی شده است. انواع کتاب های علمی و دانشگاهی را می توانید از این سایت به رایگان دانلود کنید. 

 

این سایت open library  منبع عظیمی از کتاب هایی است که در سایت های فروش آنلاین مثل آمازون قابل خریداری است. ابتکار جالب این سایت این است که به صورت کاملا قانونی قابلیت خواندن کلیه مطالب کتاب هایی که در سایت آمازون بوده و منتشر شده به صورت آنلاین را دارد لذا ابتکاری کاملا محبوب را به عنوان یک سایت کتابخانه دیجیتالی در خود گنجانده است.

در این سایت بسیار معتبر میلیون ها کتاب منتشر شده و در دسترس عموم قرار گرفته است. لازم به ذکر است منابع عظیمی که در این سایت ها است مشمول کتاب های تاریخی , رمان های هنری و کتابهای پزشکی خواهد بود.

 

 

Wiley InterScienceیکی از بزرگترین و گسترده ترین ناشران بین المللی است که در سال 1807 در نیویورک به عنوان یک book shop تاسیس شد. در حال حاضر بیش از4 میلیون مقاله ازبیش از1600 ژورنال، 2100 کتاب online و صدها پروتکل و کتاب مرجع را در زمینه های علوم، پزشکی و تکنولوژی ارائه می دهد.آرشیو بیش از نیمی از مجلات آن از شماره اول به صورت آنلاین در دسترس می باشد. یکی از نقاط عطف این ناشر خرید مجموعه Blackwell در سال 2007 بود که کیفیت محصولات آن را در زمینه های علوم اجتماعی بالاتر برد. البته با ترکیب این دو ناشر با یکدیگر، این پایگاه به دومین ناشر بزرگ پزشکی تبدیل شد. دسترسی به این پایگاه، بر اساس IP   Address موسساتی است که اشتراک آن را خریداری کرده اند بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است.