استفاده از پایان نامه‌های دانشگاه تهران به صورت دیجیتال

محقین و دانشجویان گرامی جهت مطالعۀ پایان نامه‌های دانشگاه تهران با بیش از ۹۰۰۰۰ عنوان پایان نامه فارسی و لاتین، در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به تارنمای کتابخانه مرکزی به آدرسhttps://library.ut.ac.ir مراجعه و از قسمت جستجو در منابع کتابخانه ، بر روی سامانه جامع کتابخانه های دانشگاه تهران (آذرسا) کلیک نموده و پایان نامه‌های مورد نظر خود را جستجو نمایند.

  • کلیه اعضا (دانشجویان، اعضا هیأت علمی و کارمندان) دانشگاه تهران می‌توانند به شرط استفاده از شبکه اینترنت دانشگاه تهران، متن کامل پایان نامه‌ها را در کتابخانه دیجیتال به آدرس http://utdlib.ut.ac.ir ببیننددر صورت تمایل به استفاده از سامانه کتابخانه دیجیتال در خارج از دانشگاه، می‌بایست ابتدا نرم افزار utvpn را نصب نموده و پس از ورود از طریق این نرم افزار ( نام کاربری و رمز ورود، شناسه یکتا می‌باشد) به سامانه کتابخانه دیجیتال، مراجعه نموده و از متن کامل پایان نامه‌ها بهرمند گردند.

تذکر: هیچ یک از کاربران در هنگام ورود به سامانه کتابخانه دیجیتال نیازی به ثبت نام ندارند.

  • دانشجویان و پژوهشگران در صورت تمایل به خرید پایان نامه‌ها به کتابخانه دیجیتال در آدرس http://utdlib.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به خرید اقدام نمائید.
  • مطابق دستورالعمل هیأت رئیسه دانشگاه تهران تنها متن کامل پایان نامه‌هایی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که دو سال کامل از تاریخ دفاع آن گذشته باشد.
  • در صورتی که پایان نامه‌ای در آدرس http://utdlib.ut.ac.ir موجود نبود ، عنوان و نام پدیدآور را به آدرس ایمیل thesis.lib@ut.ac.ir ارسال نمائید.

هزینه درخواست هر صفحه پایان نامه ۳۵۰۰ ریال می‌باشد.

متقاضیان می‌بایست مبلغ را به شماره حساب ۴۰۰۱۰۷۰۱۰۳۰۰۶۸۲۵ با شناسه واریز ۳۱۳۰۷۰۱۷۴۱۴۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۷۰۰۸۰۰ و شماره شبای 830100004001070103006825 IR

نزد بانک مرکزی، به نام کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، صرفاً از طریق موبایل بانک و یا مراجعه به بانک‌ها، پرداخت نموده و تصویر فیش پرداختی را ضمیمه درخواست خود نمایند.

بخش پایان نامه تلاش می‌کند درخواست‌ها را تا ۴۸ ساعت کاری ارسال نماید.

در صورت لزوم می‌توانید با شماره تلفن ۶۱۱۱۲۷۹۳ تماس حاصل فرمائید.